Serwis samochodów
osobowych i dostawczych

O firmie Naprawy
blacharsko lakiernicze
Gradobicie
i naprawy SMART
Klimatyzacja Wymiana
opon
Obsługa
flot
fankluby

Jak do nas dojechać?
 

ul. Prosta 4
41-909 Bytom

Godziny otwarcia:
Pon - Piątek: 7:00 - 17:00
Sobota: 7:00 - 14:00

Tel. (32) 2862 516
Fax. (32) 2880 438
mototechnika@mototechnika.bytom.pl
serwis@mototechnika.bytom.pl

NIP: 626 000 11 17
KRS: 00000 53437
REGON: 270 528 565

Naprawy blacharsko lakiernicze

Firma nasza wykonuje wszelkiego rodzaju naprawy blacharko – lakiernicze pojazdów zarówno osobowych jak i dostawczych do 3,5 tony. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowaną kadrę, a także stosujmy najnowsze rozwiązania techniczne dostępne obecnie na rynku. Posiadamy pozytywne audyty wykonane przez Fiat Auto Poland i Du Pont. Spełniamy tym samym standardy do wykonywania prac związanych z naprawą i zgłoszeniem szkody i  naprawami blacharsko lakierniczymi  dla towarzystw ubezpieczeniowych.

Wykonujemy również naprawy pojazdów metodą bezinwazyjną szczególnie przydatną podczas usuwania skutków gradobicia. Metoda ta w przeważającej części przypadków pozwala na zachowanie oryginalnej powłoki lakierniczej samochodu. Współpracujemy między innymi z PZU S.A., UNIQA, BENEFIA, GENERALI ,HDI, AVIVA, pozostałe za zgodą do indywidualnych szkód.

Ponadto dysponujemy odpowiednie wyposażenie do wykonywania pełnej dokumentacji fotograficznej z możliwością przesyłu internetem dokumentacji szkodowej. Do rozliczeń szkód stosujemy programy Platforma PKS i Autoonline ,Audashare, Audanet i Infoekspert na które mamy licencję  do używania. Osoba przyjmująca i rozliczająca szkody komunikacyjne posiada certyfikat rzeczoznawcy techniki motoryzacyjnej RS 10046 i duże doświadczenie w tym zakresie.

Klient ma możliwość pełnego wglądu w przebieg naprawy powierzonego nam pojazdu na każdym jej etapie. Dodatkowo istnieje możliwość zlecenia wykonania pełnej dokumentacji prowadzonych prac przez uprawnionego rzeczoznawcę.

Współpracując z wiodącymi na rynku Firmami Ubezpieczeniowymi daje Naszym Klientom możliwość szybkiego i komfortowego załatwienia wszelkich formalności związanych z likwidacją szkody komunikacyjnej na miejscu. Dodatkowym atutem jest możliwość bezgotówkowego rozliczenia zleconej nam naprawy.

Klient na czas wykonywania napraw blacharsko – lakierniczych ma możliwość otrzymania samochodu zastępczego.  Posiadamy możliwość przyholowania lawetą samochodów do 4 ton i składowania ich na terenie naszego zakładu dozorowanym przez 24 godziny.